APIE MUS

KOMANDA

Mūsų mokykla veikia nuo 2010 metų, yra sėkmingai mokanti ispanų kalbos daugiau negu 1000 žmonių visais lygiais, savo komandoje subūrusi gimtakalbius ispanų kalbos profesionalus iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos (Meksika, Puerto Rico, Columbia, kt.), kurie taip pat puikiai kalba ir lietuvių kalba.

Mūsų tikslas – stengtis, kad klientai kalbos išmoktų efektyviai  ir apsupti aplinkos, alsuojančios ispaniška ir Lotynų Amerikos kultūra. Tai mes pasiekiame naudodami savo metodus ir siūlydami kultūrinius renginius.

Mūsų dėstytojai – filologai ir gimtakalbiai, turintys didelę su kalbų mokymu susijusią patirtį, todėl mūsų paskaitos efektyvios, įdomios ir linksmos.

Mūsų veikla:
Organizuojame kokybiškus ispanų kalbos kursus visiems: patiems mažiausiems, paaugliams, suaugusiems bei senjorams. Mokome visų lygių: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, vadovaudamiesi bendraisiais Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo memtmenimis, kuriuos nustatė Europos Taryba.

Remdamasi šiais standartais, mokykla sukūrė programas kiekvienam lygiui, todėl studentai gali nuosekliai mokytis ispanų kalbos kiekvienam prieinamu tempu ir dinamišku būdu.

Mūsų studijų programos yra adaptuotos Lietuvos žmonių kultūrai ir nuolat tobulinamos, keičiamos norint pateisinti kiekvieno jų lūkesčius.

Mokytojai regurialiai teikia ataskaitas, siūlymus, inicijuoja programų pakeitimus, kelia naujas problemas, su kuriomis susiduria mūsų studentai –viskas tam, kad galėtume pasiekti pačių aukščiausių rezultatų.

Ispanų kalbos namuose dėstomi kalbos lygiai:

Bazinis vartotojas

Nepriklausomas vartotojas

Įgudęs vartotojas

A1

A2

B1

B2

C1

C2

Lūžis

Pradžia

Slenkstis

Aukštuma

Efektyvus mokėjimas

Meistriškumas

Užsiėmimai mūsų mokykloje – tai daugiau nei vien pamokos. Stengiamės būti lankstūs ir pasiūlyti veiklą, kuri praplėstų akiratį, o mokslo procesas taptų nenuobodus. Suskirstėme šias veiklas į tris kategorijas:

Kalbos žinių dėstymas: skaitymo ir gramatikos pratimai, gramatikos dėstymas ir pan.,skirti įsisavinti kalbos pagrindus.

Integracinė veikla: pokalbių grupės, ekskursijos, Erasmus vakarėliai, maisto gaminimo užsiėmimai, parodos, renginiai ir kt., skirti mokinių tarpusavio bendravimui, žinių įtvirtinimui, ispanų kultūros pažinimui. Stengiamės, kad šioje veikloje nuolatos dalyvautų ispanakalbiai, gyvenantys Lietuvoje.

Žaidimai: žodyno, gramatikos konkursai, piešimas ir filmų peržiūros, muzikinės bei kulinarinės užduotys. Visa tai – praktiškas ir linksmas būdas mokytis ir praktikuoti kalbą visais aspektais.

Šiuo metu turime keturis mokytojus iš Ispanijos, Meksikos ir Kosta Rikos. Tai mums leidžia sukurti puikią, unikalią ispanišką atmosferą mokykloje, kuria mokiniai labai patenkinti. Mūsų mokyklos privalumas – visi mokytojai gali dėstyti lietuvių kalba.

Comments are closed.